logo
        
 
 
 
  
 
 

 

Fundacja "Bądź Dobroczyńcą" została powołana Aktem Notarialnym REPETYTORIUM A-10186/2005 w Kancelarii Notarialnej w Opolu 07.11.2005 roku. Natomiast 08.12.2005 roku została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym w Opolu pod Nr 0000246671 otrzymując jednocześnie status organizacji pożytku publicznego. Zarząd Fundacji oraz Rada Fundacji wykonuje swoje obowiązki społecznie.

Misją Fundacji jest prowadzenie działalności pożytku publicznego na rzecz ogółu społeczeństwa poprzez oddziaływanie na różne sfery życia, tak aby rozwijać potencjał i wywoływać zmianę w sposobie funkcjonowania społecznego.

Fundacja "Bądź Dobroczyńcą" realizuje zadania w ramach programu zainicjowanego przez  Zarząd Województwa Opolskiego - "Opolskie dla Rodziny" a także   projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 ponadto Fundacja realizuje szereg zadań publicznych  z budżetu Miasta Opola m.in. prowadzenie placówek wsparcia dziennego, Klub Seniora i wiele  innych.

 

  
 
 
Ruszyła rekrutacja Seniorów w wieku 60+ do Dziennego Domu Senior - WIGOR w Niemodlinie
Zapraszamy Seniorów w wieku 60+ z gminy Niemodlin do zapoznania się z ofertą Dziennego Domu Senior Wigor. Placówka mieści się w Niemodlinie przy ul. Wojska Polskiego 3. Wszelkie informacje można uzyskać pod nr telefonu 77 441 12 29 lub w Ośrodku Pomocy Społecznej w Niemodlinie. Ilość miejsc ograniczona!

Formularz kontaktowy można pobrać
- ze strony internetowej Fundacji (zakładka SENIOR -> DD Senior - WIGOR)
- w DD Senior - Wigor (Niemodlin, ul. Wojska Polskiego 3)
- w Ośrodku Pomocy Społecznej w Niemodlinie

Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Państwem w celu poinformowania o dalszych krokach kwalifikacji. 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


 
Podstrony:  1  2  3 
 


 
 
 
 
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych
oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
logo

Opole, ul. Damrota 2a/6-7, tel. 77 441 12 29
e-mail: info@dobroczynca.pl


 
 
UE