logo
        
 
 
 
 
Klub Seniora S.O.W.A.
 
 

W odpowiedzi na potrzeby mieszkańców Opola w wieku 60+ fundacja utworzyła w 2014 roku Klub Seniora S.O.W.A.

Bogata propozycja programowa Klubu Seniora S.O.W.A zachęcała seniorów do aktywności i rozwoju, a przede wszystkim wyjścia z domu.

Do Klubu zapisane było 50 osób. Z inicjatywy Fundacji „Bądź Dobroczyńcą”, klubowicze uczestniczyli w różnego rodzaju akcjach, programach, wykładach m.in. „Nie znasz - Nie otwieraj”, konferencji „Mądrzy i Doświadczeni”, „Dni Seniora”, „Dni Rzeki”, „Jarmark Bożonarodzeniowy”.

Klubowicze z chęcią angażowali się w akcje społeczne, zarówno te na rzecz innych seniorów tj. przygotowanie „Kopert Życia”, jak i dla tych najmłodszych, angażując swoje umiejętności manualne przygotowując ośmiorniczki dla wcześniaków przebywających na Oddziale Ginekologiczno- Położniczym w Opolu.

W ramach uczestnictwa w Klubie Seniora S.O.W.A seniorzy mogli skorzystać z pakietu takich zajęć jak: kurs komputerowy, kurs obsługi urządzeń multimedialnych, zajęcia sportowo-rekreacyjne, warsztaty kulinarne, spacery Nordic Walking, seanse filmowe, warsztaty plastyczne.

W grudniu 2014 roku został utworzony chór „Wesoła Nuta”, gdzie seniorzy pod okiem profesjonalnej dyrygentki-muzyka rozwijali się i szlifowali swoje wokalne umiejętności.  Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
  
 
 


 
 
 
 
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych
oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
logo

Opole, ul. Damrota 2a/6-7, tel. 77 441 12 29
e-mail: info@dobroczynca.pl


 
 
UE